Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Yazı Boyutu

Bursa Royel Halı Yıkama Fabrikası 2006 yılında Bursa’nın Nilüfer ilçesinde faaliyete geçmiştir.

Firmamız bu tarihten sonra farklı yıkama noktalarında Nilüfer ve Çevresindeki İlçeler için Halı Yıkama Hizmetleri sunmaya devam etmiştir.

Her çeşit halı ve kilimleriniz son teknoloji makinelerimizle yıkanmaktadır. Halılarınız ücretsiz servisimizle belirttiğiniz adresinizden alınır temiz halde size teslim edilir.

Fiyat aldatmacalarına kanmayın. Fiyatı düşük, metre karesi yüksek gösterenlere dikkat edin. Arada derede değil, oto yıkamada hiç değil!

Kendi tesisimizde hijyenik ortamda halılarınızı yıkıyoruz.

 

Bursa Royel Halı Yıkama Merkezi

  • Sipariş

Firmamıza ulaşan müşterilerimizin, ad, soyad, adres, ve telefon bilgileri otomasyon sistemine kayıt edilir.

  • Sipariş Teslim Alma

Firmamız, Müşterilerimizden alınan siparişler doğrultusunda 24 saat süre içerisinde bildirilen adrese ekiplerimiz ulaşır ve temizlenmek üzere teslim alınan halıların cinsi, ebadı ve adedi müşteri yanında kontrol edilir ve imza karşılığında teslim alınır.

  • Fabrikaya Giriş

Alınan halılar yerinde otomasyon sistemi tarafından verilen kayıt sıra numarasına göre etiketleme gerçekleştirilir. Fabrikamızda yıkanacak halılar cinsine ve dokuma özelliğine göre sınıflandırılır.

  • Toz Dolabı Aşaması

Halılarınız toz dolabı makinelerimizden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden arındırılır.

  • Son Sistem Makinelerle Halı Yıkama

Bu şamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır.

  • Sıkma

Bu aşamada yıkanan halılarınız sıkma makinamızda uygun devirde sıkılarak üzerindeki suyun atılması sağlanır.

  • Kurutma

Bu işlemde halılarınız özel kurutma odalarımızda tamamen son sistem makinalarımızla kurutulur. Kalite kontrol ve paketleme Pırıl pırıl olan halınız veya halıflexiniz kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinasında paketlenir. Teslimat Paketleme yapıldıktan sonra Halınız zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.

 

Ev hanımlarımıza müjde

Halılarınız bir telefon ile ücretsiz servisimiz ile evinizden alınıp, evinize teslim edilir. Kaliteli temizlikte tüm Bursalıların tek adresiyiz. Ev ve iş yerlerinizde belim ağrıdı, kolum ağrıdı derdine son.